Details
| Buitenafm. L x B x H | 31,1 x 23,3 x 13,6 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Klapgreep | geen |
| Uitvoering | Zonder slot |
| Handvatten | gesloten |
| Uitvoering zijwanden | gesloten |
| Bodemuitvoering | glad, gesloten |
| Volume | 5,3 liter |
| Gewicht | 633 g |
| Materiaal | PP |
| Productie-informatie | Door de grondstof zijn kleurafwijkingen onvermijdelijk |
| Kleur | Bakken, Deksel: Zilvergrijs soortgelijk RAL 7001 Scharnieren en sluitingen: Antracietgrijs soortgelijk RAL 7016 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie






