Details
| Buitenafm. L x B x H | 120 x 80 x 93 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 111 x 71 x 61 cm |
| Uitvoering | Bodem en zijwanden gesloten 4 zwenkwielen zonder rem Wielen en schroeven worden meegeleverd om zelf te monteren |
| Materiaal | 1A-nieuw materiaal HD-PE |
| Volume | 535 liter |
| Gewicht | 32,99 kg |
| Aanwijzing | nicht geschikt voor vloeistoffen |
| Kleur | Basis: Zilvergrijs soortgelijk RAL 7001 voeten: Verkeerszwart soortgelijk RAL 9017 |
| Stapelhoogte | 76 cm |





