Podrobnosti
| Zunanje mere D x Š x V | 30 x 23,4 x 14 cm |
| Notranje mere D x Š x V | 27,1 x 21,6 x 13,8 cm |
| Uporabna notranja višina v skladu | 13,1 cm |
| Kontrolna/odvzemna odprtina Š x V | 17,6 x 8,7 cm |
| Polje za etiketo Š x V | 17,6 x 8,3 cm |
| Prostornina | 8,3 l |
| Masa | 491 g |
| Material | PP |
| Barva | Nebeško modra podobno RAL 5015 |
Informacije o izdelku
Informacije o varnosti in skladnosti izdelka
Natisnjena različica
Pribor


Vtična okenca RK
ES 214
ES 214
od 0,47 €


Prečni predelki RK
QT 214
QT 214
od 0,82 €


Protiprašni pokrovi RK
SD 3234
SD 3234
od 2,73 €






