Podrobnosti
| Zunanje mere D x Š x V | 50 x 15,6 x 9 cm |
| Notranje mere D x Š x V | 47,1 x 13,8 x 8,8 cm |
| Uporabna notranja višina v skladu | 8,1 cm |
| Kontrolna/odvzemna odprtina Š x V | 10,7 x 4,7 cm |
| Polje za etiketo Š x V | 9,7 x 4,3 cm |
| Prostornina | 5,9 l |
| Masa | 459 g |
| Material | PP |
| Barva | Nebeško modra podobno RAL 5015 |
Informacije o izdelku
Informacije o varnosti in skladnosti izdelka
Natisnjena različica
Pribor


Vtična okenca RK
ES 1509
ES 1509
od 0,25 €


Prečni predelki RK
QT 1509
QT 1509
od 0,56 €


Protiprašni pokrovi RK
SD 5156
SD 5156
od 2,42 €






