Podrobnosti
| Zunanje mere D x Š x V | 60 x 23,4 x 9 cm |
| Notranje mere D x Š x V | 57,1 x 21,6 x 8,8 cm |
| Uporabna notranja višina v skladu | 8,1 cm |
| Kontrolna/odvzemna odprtina Š x V | 17,6 x 4,7 cm |
| Polje za etiketo Š x V | 16,5 x 4,3 cm |
| Prostornina | 11,3 l |
| Masa | 677 g |
| Material | PP |
| Barva | Nebeško modra podobno RAL 5015 |
Informacije o izdelku
Informacije o varnosti in skladnosti izdelka
Natisnjena različica
Pribor


Vtična okenca RK
ES 209
ES 209
od 0,37 €


Prečni predelki RK
QT 209
QT 209
od 0,61 €


Protiprašni pokrovi RK
SD 6234
SD 6234
od 4,59 €






