Podrobnosti
| Sestoji iz | Vedra s pokrovom, plastični ročaj |
| Premer x višina | 20 x 14,1 cm |
| Notranja višina | 12,7 cm |
| Masa | 120 g |
| Barva | Prometno bela podobno RAL 9016 |
| Prostornina po ISO | 3,2 l |
| Ročaji | Plastični ročaji |
| Pokrovi | s pokrovom |
| Material | PP |
| Sestoji iz | Vedra s pokrovom, plastični ročaj |
| Premer x višina | 20 x 14,1 cm |
| Notranja višina | 12,7 cm |
| Masa | 120 g |
| Barva | Prometno bela podobno RAL 9016 |
| Prostornina po ISO | 3,2 l |
| Ročaji | Plastični ročaji |
| Pokrovi | s pokrovom |
| Material | PP |
Želeni izdelek konfigurirajte popolnoma po svojih potrebah:
Izberite želeno barvo za posamezne sestavne dele izdelka.