Podrobnosti
| Sestoji iz | 1x ER 30-375 1x DR 375 |
| Premer x višina | 37,5 x 37 cm |
| Notranja višina | 35 cm |
| Masa | 895 g |
| Barva | Prometno bela podobno RAL 9016 |
| Prostornina po ISO | 30 l |
| Ročaji | brez ročaja |
| Pokrovi | s pokrovom |
| Material | PP |
| Sestoji iz | 1x ER 30-375 1x DR 375 |
| Premer x višina | 37,5 x 37 cm |
| Notranja višina | 35 cm |
| Masa | 895 g |
| Barva | Prometno bela podobno RAL 9016 |
| Prostornina po ISO | 30 l |
| Ročaji | brez ročaja |
| Pokrovi | s pokrovom |
| Material | PP |
Želeni izdelek konfigurirajte popolnoma po svojih potrebah:
Izberite želeno barvo za posamezne sestavne dele izdelka.