Podrobnosti
| Sestoji iz | Vedra s pokrovom, plastični ročaj |
| Premer x višina | 26,7 x 18 cm |
| Notranja višina | 16,3 cm |
| Masa | 254 g |
| Barva | Prometno bela podobno RAL 9016 |
| Prostornina po ISO | 7,4 l |
| Ročaji | Plastični ročaji |
| Pokrovi | s pokrovom |
| Material | PP |
| Sestoji iz | Vedra s pokrovom, plastični ročaj |
| Premer x višina | 26,7 x 18 cm |
| Notranja višina | 16,3 cm |
| Masa | 254 g |
| Barva | Prometno bela podobno RAL 9016 |
| Prostornina po ISO | 7,4 l |
| Ročaji | Plastični ročaji |
| Pokrovi | s pokrovom |
| Material | PP |
Želeni izdelek konfigurirajte popolnoma po svojih potrebah:
Izberite želeno barvo za posamezne sestavne dele izdelka.