Detaljer
| Ydermål L x B x H | 30 x 20 x 18,5 cm |
| Indermål L x B x H | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 15 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| håndgreb | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Sammensat af | 1x EG 32/17 HG BO 1x SD 32 |
| Volumen | 7,57 liter |
| Vægt | 815 g |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Beholder, låg: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hængsler og låse: Trafiksort lignende RAL 9017 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Boremønster hængsel
Montering af låg
Trykt udgave



