Detaljer
| Ydermål L x B x H | 16 x 10,2 x 7,5 cm |
| Indermål L x B x H | 13,4 x 8 x 6,4 cm |
| Muligt antal tværdelere | 2 |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 6,8 x 4,1 cm |
| Volumen | 0,77 liter |
| Vægt | 116 g |
| Materiale | PP |
| Farve | Melonengul lignende RAL 1028 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Indstiksvindue SK
ES 2
ES 2
starter ved 0,26 €


Tværgående rumdeler SK
QT 2
QT 2
starter ved 0,36 €


Støvlåg SK
SD 2
SD 2
starter ved 1,83 €


Perforerede etiketter SK
PE SK 2
PE SK 2
starter ved 27,57 €






