Detaljer
| Ydermål L x B x H | 22 x 10,2 x 7,5 cm |
| Indermål L x B x H | 19,3 x 8 x 6,4 cm |
| Muligt antal tværdelere | 3 |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 6,8 x 4,1 cm |
| Volumen | 1,08 liter |
| Vægt | 147 g |
| Materiale | PP |
| Farve | Melonengul lignende RAL 1028 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Indstiksvindue SK
ES 2
ES 2
starter ved 0,23 £


Tværgående rumdeler SK
QT 2
QT 2
starter ved 0,32 £


Støvlåg SK
SD 2L
SD 2L
starter ved 1,95 £


Perforerede etiketter SK
PE SK 2
PE SK 2
starter ved 24,45 £






