Detaljer
| Ydermål L x B x H | 31,5 x 15 x 12,5 cm |
| Indermål L x B x H | 29,2 x 13 x 11,4 cm |
| Muligt antal tværdelere | 5 |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 10,2 x 7,6 cm |
| Volumen | 4,5 liter |
| Vægt | 372 g |
| Materiale | PP |
| Farve | Melonengul lignende RAL 1028 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Indstiksvindue SK
ES 3
ES 3
starter ved 0,32 €


Tværgående rumdeler SK
QT 3
QT 3
starter ved 0,48 €


Støvlåg SK
SD 3L
SD 3L
starter ved 2,80 €


Perforerede etiketter SK
PE SK 3
PE SK 3
starter ved 27,57 €






