Detaljer
| Ydermål L x B x H | 35 x 21 x 15 cm |
| Indermål L x B x H | 31,4 x 19 x 13,9 cm |
| Muligt antal tværdelere | 5 |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 15,2 x 9,2 cm |
| Volumen | 8,6 liter |
| Vægt | 551 g |
| Materiale | PP |
| Farve | Melonengul lignende RAL 1028 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Indstiksvindue SK
ES 4
ES 4
starter ved 4,18 kr.


Tværgående rumdeler SK
QT 4
QT 4
starter ved 5,60 kr.


Støvlåg SK
SD 4
SD 4
starter ved 22,64 kr.


Perforerede etiketter SK
PE SK 4
PE SK 4
starter ved 206,03 kr.






