Detaljer
| Ydermål L x B x H | 35 x 21 x 20 cm |
| Indermål L x B x H | 31,4 x 19 x 19 cm |
| Muligt antal tværdelere | 5 |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 15,2 x 12,6 cm |
| Volumen | 11,7 liter |
| Vægt | 695 g |
| Materiale | PP |
| Farve | Melonengul lignende RAL 1028 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Indstiksvindue SK
ES 4H
ES 4H
starter ved 0,57 €


Tværgående rumdeler SK
QT 4H
QT 4H
starter ved 0,94 €


Støvlåg SK
SD 4
SD 4
starter ved 3,03 €


Perforerede etiketter SK
PE SK 4
PE SK 4
starter ved 27,57 €






