Detaljer
| Ydermål L x B x H | 50 x 31 x 30 cm |
| Indermål L x B x H | 45,5 x 28,1 x 29 cm |
| Muligt antal tværdelere | 8 |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 24 x 19,5 cm |
| Volumen | 38,2 liter |
| Vægt | 1,57 kg |
| Materiale | PP |
| Farve | Melonengul lignende RAL 1028 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Indstiksvindue SK
ES 5H
ES 5H
starter ved 9,49 kr.


Tværgående rumdeler SK
QT 5H
QT 5H
starter ved 17,79 kr.


Støvlåg SK
SD 5
SD 5
starter ved 32,81 kr.


Perforerede etiketter SK
PE SK 5
PE SK 5
starter ved 206,03 kr.






