Detaljer
| Ydermål L x B x H | 30 x 20 x 17 cm |
| Indermål L x B x H | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Syns-/udtagningsåbning | Endeflade |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 11,4 x 10,8 cm |
| Udførsel | Bund og side lukket Lukkede håndgreb |
| Vægt | 549 g |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Løse låg til eurobeholdere
DE 32
DE 32
starter ved 8,00 kr.





