Detaljer
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 22 cm |
| Indermål L x B x H | 37 x 27 x 20,5 cm |
| Syns-/udtagningsåbning | Endeflade |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 20 x 12 cm |
| Udførsel | Bund og side lukket Åbne håndgreb |
| Vægt | 1,3 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Løse låg til eurobeholdere
DE 43
DE 43
starter ved 19,95 kr.





