Detaljer
| Ydermål L x B x H | 60 x 40 x 32 cm |
| Indermål L x B x H | 57 x 37 x 31,5 cm |
| Syns-/udtagningsåbning | Endeflade |
| Syns-/udtagningsåbning B x H | 31 x 22 cm |
| Udførsel | Bund og side lukket Åbne håndgreb |
| Vægt | 2,27 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Løse låg til eurobeholdere
DE 64
DE 64
starter ved 26,16 kr.






