Detaljer
| Ydermål L x B x H | 80 x 60 x 52 cm |
| Indvendigt mål forneden L x B | 68,5 x 50,3 cm |
| Indvendigt mål foroven L x B | 74,2 x 56,1 cm |
| Indvendigt mål højde | 40,1 cm |
| Vægt | 6,93 kg |
| Volumen | 142,6 liter |
| Udførsel | med 2 meder |
| Farve | Himmelblå lignende RAL 5015 |
| Materiale | PP |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave





