Detaljer
| B-vare | fra farveændringer, overproduktion fra trykordrer eller fejltryk. Tilfældigt farveudvalg, ikke mulighed for kundeønsker. Tilbuddet gælder kun så længe lager haves. Forbehold for mellemsalg. |
| Ydermål L x B x H | 120 x 80 x 100 cm |
| Indermål L x B x H | 111 x 71 x 82 cm |
| Udførsel | Bund og side lukket 4 ben |
| Materiale | 1. klasses råmateriale HD-PE |
| Volumen | 700 liter |
| Vægt | 43,62 kg |
| Bemærk | ikke egnet til væske |
| Bemærk | Etiketholder ETA5 medfølger ikke |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Fjern sidevæg
Montering af gribeklapper
Montering af etiketholder
Fjern forvæg
Fjern fødder
Trykt udgave
Tilbehør


Løse låg til bigboxe
DE 1208 BB
DE 1208 BB
starter ved 241,23 kr.


Etiketholder
ETA5
ETA5
starter ved 18,46 kr.













