Detaljer
| Bestående af | Spand med låg, Plastikbøjle |
| Ydermål L x B x H | 39,4 x 29,4 x 24,7 cm |
| Indvendigt mål højde | 22,7 cm |
| Vægt | 849 g |
| Farve | Trafikhvid lignende RAL 9016 |
| ISO-Volumen | 20 liter |
| Bøjle | Plastikbøjle |
| Låg | med låg |
| Materiale | PP |
| Bestående af | Spand med låg, Plastikbøjle |
| Ydermål L x B x H | 39,4 x 29,4 x 24,7 cm |
| Indvendigt mål højde | 22,7 cm |
| Vægt | 849 g |
| Farve | Trafikhvid lignende RAL 9016 |
| ISO-Volumen | 20 liter |
| Bøjle | Plastikbøjle |
| Låg | med låg |
| Materiale | PP |
Konfigurer din ønskede vare helt efter dine egne behov:
Vælg den ønskede farve til de(n) enkelte komponent(er) af varen.