Detaljer
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 17,5 cm |
| Farvekombination | Boks mørkegrå, låg mørkegråt |
| stapelhøjde | 16,5 cm |
| Udførsel | uden lås |
| Påfyldningsåbning | 39,4 x 24,8 cm |
| anvendelig indvendig højde | 13,2 cm |
| Vægt | 1,87 kg |
| Materiale | ABS |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Skabelon til boring af hul valgfrit håndtag
Skabelon til boring af hul valgfrit håndtag
Trykt udgave
Tilbehør


Transportvogne værktøjskasser
TB TR 43
TB TR 43
starter ved 364,98 kr.







